Люкс

Апартаменти класу «Люкс» розраховані на комфортне розміщення чотирьох гостей або сім’ї з двома дітьми. Тут є дві спальні з виходом на терасу. Також в номері передбачена кухонна зона, душова і ванна кімнати.

Площа

Вітальні 26.20 м2

Спальні 18.60 м2

Санвузла11.20 м2

Лоджії 15.60 м2

Номеру 60.00 м2

Підберемо для Вас
найкращі апартаменти

Дякуємо!

Ваше повідомлення відправлено!

Залиште заявку і отримаєте консультацію фахівця

Калькулятор дохідності

Заповнивши значення, ви отримаєте приблизний розрахунок доходу від власності, яку ви плануєте придбати. У разі часткової передоплати, розстрочка надається на рік. У випадку 100% передоплати передбачена знижка у 3%, для 50% або 30% передоплати, знижки не передбачені.

Тип апартаментів

Варіант оплати

Дякуємо!

Ваше повідомлення відправлено!

Варіанти розрахунку

Всі розрахунки відбуваються у національній валюті в безготівковій формі,по курсу НБУ на дату оплати чергового платежу.

Документи для покупки

Для укладення договору купівлі-продажу необхідні копії з оригіналу паспорта громадянина України та його ІПН. У Деяких випадках необхідна нотаріально завірена згода чоловіка.

Апартаменти від YOD

Ключовою темою в дизайні номерів Premier Resort Hotel було відображення навколишнього ландшафту. Поєднання безмежного і захоплюючого гірського пейзажу і комфортного по-домашньому теплого затишку – ось, що стало головною ідеєю обстановки номерів готелю.

Правильно підібрані тканини, грамотно розміщені світильники, панорамні вікна – кожна деталь інтер’єру складається в загальну картину і створює чарівну й неповторну атмосферу вишуканості і свободи.

Дизайн і меблі

Купуючи апартаменти в Premier Resort Hotel, ви отримуєте у власність номер із сучасним ремонтом, укомплектований якісними меблями і наповнений надійної побутовою технікою. Проектуванням дизайну в готелі займається студія YOD.

Дизайн-студія YOD вже більше 10 років займається проектуванням інтер’єрів приміщень готельних комплексів та готелів преміум-класу на території України і ближнього зарубіжжя. Вони розробляють особливу, креативну ідею, завдяки якій кожен відчуватиме себе в навколишньому середовищі як вдома. Особливу увагу в YOD приділяється дрібницям. Невеликі декоративні елементи, колірна гама стін і стелі, розміщення світильників – все має значення. Дизайнери займаються не тільки проектуванням оформлення, а й самі створюють проекти предметів меблів.

Своєю роботою дизайн-студія заслужила більше 20 різних нагород і премій в галузі дизайну. За допомогою майстерності фахівців YOD були створені чудові і неординарні інтер’єри більш ніж в 10 містах України. Керівники студії постійно розвиваються і шукають нові неординарні рішення і методи оформлення.

Всі елементи обробки і меблі виготовляються з високоякісних матеріалів. Вони тривалий час зберігають свій зовнішній вигляд, незважаючи на постійне використання. Дизайнери YOD постаралися поєднати в своєму проекті дизайн і елементи меблювання з урахуванням фактора надійності і довговічності у використанні.

Завдяки мистецтву майстрів YOD номери готелю здобули індивідуальність і стиль. Кожен гість, оселившись в апартаментах, відчує себе бажаним гостем, адже для нього будуть створені всі умови комфортного і приємного відпочинку.

Залишіть заявку
і ми вам зателефонуємо

Дякуємо!

Ваше повідомлення відправлено!